Köpek için uygun ürünleri görüntülemektesiniz.

Mikrogranül Anında Topaklanan Yavru Köpek Kumu 3,8 LT

Ürün Özellikleri

Doğal İçerik

Doğal bir formül ile hazırlanmıştır. İdeal bir köpek kumunun sahip olması gereken tüm özellikleri barındırır. Hammaddesi ve formülasyonu sayesinde, köpeğiniz için güvenli kullanım sağlayan mükemmel bir yapıya sahiptir. Çevre dostudur.

Özel Hijyenik Formül

İçeriği, kedinizin sağlığına zarar verecek hiçbir kimyasal katkı maddesi içermez. Toksik olmadığı gibi, zararlı maddeleri emme özelliğine sahiptir. Kısa süre içerisinde sıvıyı ve kokuyu absorbe eder, bu yolla yaşama ortamında mikrop ve bakterilerin üremesi ile yayılmasını engeller.

Yüksek Sıvı Emme Gücü

Mikrogranül Anında Topaklanan Yavru Köpek Kumu’nun hammaddesinde kullanılan doğal minerallerin moleküler yapısı, yüksek oranda sıvı ve koku emme özelliğine sahiptir. Özelikle amonyak kaynaklı kokuları hapseder. Uzun süre kullanımlarda dahi mükemmel bir kuruluk sağlayarak köpeğinize sağlıklı ve hijyenik bir tuvalet ortamı sunar.

Anti-Stres

Mikrogranül Anında Topaklanan Yavru Köpek Kumu, üretiminde kullanılan doğal minerallerin moleküler yapısı ile köpeğiniz için anti-stres özelliği sağlamaktadır. Daha iyi koku kontrolü ve anti-stres için zeolit ile desteklenmiştir.

Hızlı Topaklanma

Mikrogranül Anında Topaklanan Yavru Köpek Kumu, çabuk topaklanma ve sıvıyı hapsetme özelliği ile kolay kullanım imkânı sağlar. Özel formülü sayesinde koku oluşumuna engel olur. Yüksek sıvı tutma özelliği sıvının köpek kumu kabının en altına sızıp birikmesini engeller. Çabuk ve sert topaklanması uzun süre kullanım imkanı verir.

Kullanımı

Köpek kumu kabını derinliğine göre 5-7 cm yüksekliğine kadar Patimax Yavru Köpek Kumu ile doldurun. Her gün kum kabındaki katı atıkları kürek yardımı ile alıp uzaklaştırın. Haftada bir eksilen miktar kadar köpek kumunu kaba ilave ediniz. Ayda bir kum kabını boşaltıp dezenfekte ederek temizleyiniz. Mikrogranül Anında Topaklanan Yavru Köpek Kumu, diğer köpek kumlarına göre en az iki kat daha uzun kullanım süresine sahiptir. Atık Köpek kumuna her türlü işlem sonrasında ellerinizi mutlaka bol sabunla yıkayınız. Köpek kumu kabına gıda maddelerinin temasını engelleyiniz.

TUVALETE DÖKMEYİNİZ!

Bu Kategorinin Diğer Ürünleri